0723341758

דופלקס-מלון דניאל-מלון דן אכדיה-מלון השרון

דופלקס-מלון דניאל-מלון דן אכדיה-מלון השרון

המקום המרכזי לאירועים

ישנם מקומות רבים אשר ניתן לחגוג בהם את האירוע המושלם. הרצליה מהווה את המרכז בכל הנוגע למיקום אפשרי של אירוע, ומהווה כלי משחק איכותי בדרך למה שאנחנו מעוניינים להציג. מגוון מתחמים ניתן למצוא בהרצליה, והם אלו אשר מהווים פתרון טוב לחגיגה מושלמת. ימי הולדת, מסיבות חברה ואירועים משפחתיים יכולים להיות הצלחה גדולה, כאשר עורכים אותם במקום ייחודי. להלן סקירה קצרה של המקומות המצויים במתחם:

דופלקס- מצוי אל מול רצועת החוף המרהיבה, אשר כוללת מסביב את השקט המגיע מהים. ניתן לערוך בו אירועים מרגשים קטנים וגדולים אשר מתרחשים בחייכם. המתחם היוקרתי כולל אולם מרכזי ואף גג המשמש בעיקר לאירועי קיץ, חופות וכל מה שבאמת מאפשר לחגוג כמו שצריך בסמוך לים. תפריט עשיר יוצע לבחירת החוגגים, ויאפשר התאמה מדויקת לצרכים ורצונות.

מלון דניאל – נמצא בסמוך למתחם דופלקס ליד הים ומהווה חוץ ממלון גם אולם לכנסים ואירועים מיוחדים. במקום ניתן לערוך מגוון שלם של אירועים, אשר יתאימו לכל מטרה וכן להעניק חוויה אל מול הנוף המשגע.

מלון דן אכדיה-  מלון יוקרתי אשר מכיל את כל מה שאנחנו צריכים לנופש מושלם. עם הזמן הפך המקום להיות חממה מצוינת לכל אירוע, ואפשרות טובה להתחיל לחגוג כמו שצריך. נמצא בסמוך לחוף הים בהרצליה וליד מתחם האירועים דופלקס.

מלון השרון-  מלון נוסף בהרצליה ואולי אחד הוותיקים בה, אשר מהווה גם מקום לעריכת אירועים קטנים וגדולים. מגוון סוגים של מאכלים יסופקו עבורכם על פי דרישה, וההצלחה תהיה חגיגה של ממש.

הרצליה היא העיר המזמינה ביותר בכל הנוגע לאירועים. מול הים צפויה לכל אחד חוויה מיוחדת במינה, אשר מציגה יכולות יוצאות דופן. מי שחלם על אירוע מיוחד כפי שלא רואים כל יום, יוכל לקבל את הפתרון האולטימטיבי עבורו. מול הים מתרחשים הדברים המעניינים ביותר, בשילוב נוף משגע ואווירה בלתי מתפשרת.

המתחמים המגוונים יציעו חוויה אשר תותאם לכל אחד באופן אישי. אנו מעוניינים להביא את עצמנו למצב בו נצליח לעמוד בציפיות שלנו, ולארגן את אחד האירועים הכי טובים שיכולים להיות. כאן בהרצליה יש את הפתרון כמעט לכל דבר, ונדרש רק לבחור בזה הנכון ביותר באופן ספציפי.