0723341758

חתונה על הים בהרצליה

חתונה על הים בהרצליה

התקשרו עכשיו לדופלקס הרצליה - מקום מושלם לחתונה על הים! 09-9558223

חתונה על הים בהרצליה, מי צריך יותר מזה? מצד אחד מרחק נגיעה מתל אביב וגוש דן, כך שרוב המוזמנים ייהנו מהקרבה למקום מגוריהם, מצד שני רוגע ושלווה של השרון. רצועת החוף של הרצליה נחשבת ובצדק לאחת היפות בארץ. קרבת בתי המלון השוכנים ממש על קו החוף הופכת אותם לאטרקטיביים במיוחד הן עבור התיירים ובעיקר עבור חתני שמחה כגון חתן וכלה, בני ובנות מצווה ואפילו נכנסים בברית אברהם אבינו.


לאטרקטיביות של חוף הים בהרצליה יש כמובן את המחיר בדמות ביקוש גבוה מצד הלקוחות השונים. כל גני האירועים, האולמות והמועדונים שנמצאים בקרבת החוף מתמלאים חודשים מראש. לכן כדאי מאוד להקדים את הסגירה של האירוע על כדי לקבל התאמה אופטימלית בין התאריך המבוקש לבין האתר. חשוב לשים לב כי אין חובה להצמיד את מתחם האירועים לבית המלון שבו תתפנקו לפני האירוע ובו תבלו את ליל הכלולות מיד לאחריו. ניתן לבחור מתחם אירועים עצמאי על יתרונותיו השונים ובבית המלון שבסמוך להזמין חדרים ליומיים שלפני ואחרי מעמד החופה.


היתרון הגדול של גם אירועים עצמאי על פני זה של מלון הינו בכך שקיימת יותר בחירה בין ספקי השירות השונים. בתי מלון מחייבים להשתמש בשירותי ההסעדה שלהם כך שלא ניתן להכניס אליהם קייטרינג על פי טעמכם. כמו כן כל שאר השירותים הנלווים כגון מעצבי תאורה, DJ ומעצבי אירוע לאת תמיד יזכו לשיתוף פעולה מצדם של המלונות.

ערך מוסף של עריכת חתונה על חוף הים בהרצליה זה האפשרות לשלב אלמנט שלך שיט תודות למרינה הנמצאת בסמוך. בין אם לצורך תפאורה בלבד או על מנת להגיע בסירה לחופה, במרינה ישנם נותני שירותים שימחו לסייע לכם להגשים את החלום של היום המאושר בחייכם.