0723341758

חתונה בהרצליה

חתונה בהרצליה

חתונה בהרצליה כמעט תמיד תהיה על החוף או מול החוף. שכן אם כבר מגיעים לעיר עם ים כל כך יפה חבל לאל נצל את זה, לא? לאורך החוף בהרצליה יש מספר מתחמי אירועים, חלקם מובנים בתוך בתי המלון השונים וחלקם פועלים באופן עצמאי. אבל הקרבה לים זה רק המתאבן, המנה העיקרית מורכבת מהרבה גורמים. כך למשל חשוב לבדוק מאיפה מגיע הקייטרינג. האם אתם יכולים לבחור את הספק או שאתם רק בוחרים את התפריט? אותו דבר לגבי עיצוב התאורה והתפאורה וכמובן הדי ג'יי. כמו כן יש תחום שלם של עיצוב אירועים מארגני אירועים ועד בעלי מקצוע שלא בכל מתחם נותנים להם לפעול. בקיצור, חשוב לסכם בכתב כל מה שצריך על מנת למנוע מקרים של אי הבנות, ריבים ומחלוקות בדרך לחופה.


אם כבר הזכרנו חופה, הרי שה פרויקט בפני עצמו. בהרצליה יש כידוע מריה ולכן ניתן להתחתן על גבי יאכטה לאור השקיעה ואז בסירת משוטים החתן יוביל את הכלה אל חוף המבטחים. כמובן שאתם יכולים להיות יותר יצירתיים. החוף בהרצליה מהווה תפאורה טבעית קלאסית לחתונות. כמו כן כל עניין החנייה בהרצליה הרבה יותר פשוט ביחס לתל אביב וערים אחרות. אמנם מדובר על עיר שממשיכה את הרצף האורבני של תל אביב אבל כל האווירה הרבה יותר רגועה ונינוחה.


כשאתם מגיעים לארוחת טעימת מנות לפני החתונה, תנסו להציץ גם במטבח על מנת להתרשם מההיגיינה. בסופו של דבר האוכל מהווה חלק חשוב מצד המוזמנים. חתונה בהרצליה צריכה להצדיק את הבחירה של המיקום. אז הנוף והאווירה זה דבר אחד אבל אורחים שבעים זה לא פחות חשוב. כמובן שאת ליל הכלולות ניתן לבלות באחת מהסוויטות המפנקות שבבתי המלון הסמוכים.