0723341758

חתונה בבית כנסת בהרצליה

חתונה בבית כנסת בהרצליה

חתונה בבית כנסת בהרצליה למראית עין זה כמו בכל עיר אחרת. הרי כל בית כנסת נראה פחות או יותר אותו הדבר. היתרון של הרצליה זה הקרבה לים. כך ניתן להתחתן בבית הכנסת ולאחר מכן להמשיך לחגיגה יותר גדולה על חוף הים המקסים לאור השקיעה ואל תוך הלילה. יתרון נוסף של הרצליה בכל הקשור חתונה בבית כנסת זה שברוב העיר אין כלל בעיות חניה. כך המוזמנים לא צריכים לטרטר את עצמם בחיפוש מורט עצבים אחר מקום חנייה. זאת, לעומת תל אביב השכנה שבה גם באמצע הלילה אין חניה.


בכלל חתונה בבית כנסת לעולם לא תהיה בעלת אופי המוני כמו חתונה סטנדרטית באולם אירועים. בניגוד לחתונות של הנוצרים בסרטים שתמיד כוללות טקס שלם שבסופו זורקים את זר הפרחים המסורתי לרווקות שמאחור, הרי שבבית הכנסת הכל יותר צנוע. ישנם בהרצליה מספר בתי כנסת שבהם יש מקום לקבלת פנים וכיבוד קל אבל בשום מקרה לא עורכים שם מסיבות והילולות לאחר סיום מעמד הכניסה בברית הנישואין. מבחינת עלויות הרי שבתי הכנסת אינם מורשים לגבות כספים עבור הענקת שירותי דת, אבל נהוג לתרום לקהילת הבית הכנסת. סכום התרומה אינו מוגדר, אם כי ככל שבית הכנסת פעיל יותר, כך נהוג לתרום יותר.


עבור מי שבאמת מתכנן להמשיך לים מיד לאחר החופה בבית הכנסת, יש גם את האופציה של שימוש בבתי הכנסת של המלונות הסמוכים לים. פה כבר ניתן לשלב שכירת סוויטה ליום של לפני כמו גם לזה שאחרי החתונה. יש מי שמשקיעים את הכסף שחסכו על אולם אירועים ואירוע גדול לטובת שכירת חדרים למעגל החברים הקרוב ומציינים את החתונה ביומיים של בילוי במלון ובכך מעניקים ערך מוסף וייחודי למעמד החתונה.