0723341758

גני אירועים בשרון עד 200 איש

גני אירועים בשרון עד 200 איש

גני אירועים בשרון עד 200 איש לא חסרים. שכן בטווח של המאתיים אורחים באירוע ניתן גם להקים אולם אירועים בחצר של מושב או בשטח הקיבוץ. היות ובשרון יש הרבה מושבים וקיבוצים, כמעט בכל אחד יש מתחם אירועים כלשהו. לעיתים זה גן אירועים רחב ידיים ולעיתים מדובר על מועדון אירועים שמיועד למסגרות קטנות של עד 50 איש. אלא שהמספר 200 מהווה מספר קסם שכן מעבר לו כבר צריך כל מיני תקני בטיחות שמייקרים את האחזקה ולכן גם את המחירים לצרכנים.


מלבד המושבים והקיבוצים הרי שגם בערי השרון יש היצע מכובד למדי של גני אירועים בעלי תכולה של עד 200 איש. ערי השרון זה כמובן נתניה, כפר סבא, רעננה, הוד השרון ואפילו במידה מסוימת גם חדרה מצפון והרצליה מדרום. מבין כולן, הרצליה היא זאת שמציעה את הפתרון האולטימטיבי שכן ניתן ליהנות בה מהקרבה לים, לגוש דן ומהאווירה השלווה של השרון. אמנם ברמה הכי בסיסית יש רצף אורבאני בין תל אביב להרצליה ולרמת השרון, אבל מבחינת האווירה שורר בה שקט.


ישנם בתי מלון לאורך החוף בהרצליה שמציעים אולמות שמיועדים לאירועים של עד 200 איש אבל יש גם מתחמים עצמאיים. היתרון של אלו האחרונים זה היכולת לבחור ספקי שירות חיצוניים עבור הקייטרינג, המוזיקה, התאורה וכיוצא בזה. יחד עם זאת ניתן למצל את בתי המלון הסמוכים על מנת לשכן חלק מהאורחים שמגיעים מרחוק, בין אם מאזורים מרוחקים בארץ ובין אם מחו"ל. במידה ומדובר בחתונה אז בית המלון יכול לשמש בסיס להכנות הזוג המאושר לפני החופה ולליל הכלולות מיד לאחריה. בכל מקרה כדאי להזמין ולסגור גו אירועים מראש עקב הביקוש הרב, בעיקר בעונת החתונות של הקיץ.