0723341758

אולמות אירועים חתונה בהרצליה

אולמות אירועים חתונה בהרצליה

אולמות אירועים חתונה בהרצליה, כמה פשוט, כמה יעיל. ארבע מילות הקסם שאם מקלידים בגוגל מעניקות מגוון מעניין למדי של אופציות מבחינת איפה והיכן לחגוג את היום המאושר בחיים, הוא יום הנישואין. אמרנו הרצליה, אמרנו ים. אבל רק ים לא מספיק. הרי גם בתל אביב ובראשון מדרום ובנתניה מצפון יש ים. אבל בהרצליה יש את אותו משהו אחר. אם תרצו, ערך מוסף. כמו שבתל אביב מרגישים את האווירה של עיר קוסמופוליטית שלעולם איננה באמת הולכת לישון, כך בהרצליה יש משהו יותר מקומי, ישראלי ושורשי. בדיוק כמו שחוזה המדינה בנימין זאב הרצל, שהעיר נקראת על שמו, חזה.


הבחירה הטבעית בכל מה שקשור לחתונה בהרצליה זה לערוך חופה על חוף הים על רקע השקיעה וליהנות ממלוא הדרה של ארצנו הקטנטונת. בנוסף, למי שמתכנן אירוע קצת יותר מצומצם אבל יותר מקורי, ניתן לנצל את המרינה המפורסמת כדי לערוך חופה על גבי יאכטה. ישנן יאכטות להשכרה שמגיעות על כל מה שצריך, כולל פינוקים והפתעות כדי להבטיח חוויה ייחודית ובלתי נשכחת לכל המוזמנים והמוזמנות. לאורך החוף יש כמובן גם שורת מלונות שתמיד ישמחו לארך את הזוג הטרי לליל הכלולות ואפילו למספר ימים של פינוקים כחלק מירח הדבש.

דופלקס הרצליה - המקום המומלץ לקיים בו חתונה בסטייל

 


היות ובאמת מדובר על מיקום מצוין, הרי שהביקוש עבור מתחמי האירועים השונים בהרצליה גדול למדי. כך שמי שמתכנן להתחתן בעירו של חוזה המדינה כדאי לו להתחיל לברר מבעוד מועד לגבי האופציות השונות. ככל שתקדמו לסגור על תאריך כך יהיה לכם יותר זמן לבדוק את גני האירועים השונים ולבחור את המתאים ביותר. בין אם מדובר באירוע המוני של מאות מוזמנים או אירוע שלחוג החברים הקרוב, כלומר עשרות ובכל מקרה לא יותר ממאה מוזמנים, ניתן למצוא בהרצליה את האולם המתאים.